top of page
Kayaking

WHAT PEOPLE SAY

שרון שגיא

מנהלת מכללת ג'ון ברייס במכון התקנים

חיים אורן הציג לאחרונה בקורס הראשון לקידום התקן החדש לבריאות ורווחה נפשית של המכללה של מכון התקנים הישראלי.

הרצאתו הייתה מרתקת היות והוא קישר בין התנהלותם של  נהגי פורמולה 1 הפועלים בסביבה אולטרא תובענית והתנהלות עובדים בארגונים וחברות הנמצאים בתנאי לחץ ושחיקה מתמידים.  כולם חייבים למצוא דרכים להתמודד על מנת להצליח- והמפתח הוא על פי גישת הוולבינג.

 

הרצאתו היא מאוד רלוונטית ובעלת ערך מוסף גבוה לכל המנכ"לים ומנהלי משאבי אנוש המעוניינים להעצים את עובדיהם ולגרום לארגון לשגשג בסביבה מורכבת, משברית ותובענית."  התקנים הישראלייי

 David Manela, Managing Partner, Exactius

"Drawing inspiration from the world of Formula 1 drivers, Chaim Oren demonstrated how the pursuit of well-being can drive success in our personal and professional lives. With a riveting delivery backed by extensive research, Chaim showcased the undeniable impact of well-being on employee performance and the company's bottom line. , I  recommend Chaim to every CEO seeking to enhance employee well-being and engagement"

 

אורלי מגן, מנהלת מלונות שיבא, תל השומר

"חיים אורן הרצה במשך שנה וחצי במלון שי לב בבית החולים תל השומר .הרצאתו "כלים לחיים בריאים בעלי משמעות- ניסיון אישי" נתנה עצות מעשיות ודרך חיים עם תקווה, הגשמה, תוך המחשה "שהכול בידיים שלנו" –מחשבות חיוביות והדרכים לממש אותם על מנת שחיינו יהיו משמעותיים גם לאחר אירוע לב.

 

הרצאתו הייתה מאוד מוצלחת ומועילה והמחלימים קיבלו כלים להמשך הדרך.

 

אנו מעריכים מאוד ומודים לחיים על פועלו בנושא ועל תרומתו." 

 

 

תודה גדולה לך חיים אורן על שסיפרת את סיפורך האישי על ״האיש שהרופאים נתנו לו שבוע לחיות״ , על שגילית את אוזנינו, הוצאת אותנו מעל 420 אישה ואיש למסע, מסע לגילוי עצמי, מסע רב תובנות:משבר זו הזדמנות,הווילבינג (wellbeing)מתחיל במחשבה.

המשבר הוא קרש קפיצה לחיים טובים ועלינו להכיר תודה .

בהרצאתך המרשימה העשרת את ארגז הכלים שלנו, נתת לנו כלים לחיים מייטביים. לימדת איך בונים את הוולבינג ונתת לנו כלים מעשיים.

קבלו כמה תגובות מיני רבות שהתקבלו ממשתתפי המפגש:

״תודה למרצה על ההרצאה המאלפת. יש הרבה מה ללמוד וליישם וארגז הכלים שניתן יעזור לי מאד…״

״הרצאה מרתקת . מעשירה ומדליקה נורות אזהרה ממי שחווה את הנס של החיים שלו. ממש תודה על השיתוף..״

״הרצאה מאד חשובה,מעניינת גם למי שידע תאורטית גם קודם.מעודדת ומחזקת את הרצון ועל כן תודה לחיים אורן….״

״הרצאה מצוינת. חשובה לכל אדם בכל גיל….״

״חיים אור סיפר את סיפורו המרתק כשהסיפור בנוי לתפארת עם מצגת מעולה. איזה מזל שיש עדיין נסים. אירוע לבבי כזה שהפך להיות מקפצה לחיים טובים יותר והפך את ה-wellbeing ליעוד. מעניין ביותר! הוא ראוי להערכה רבה! המון תודות!!!…״

״הרצאתו של חיים מאלפת.חשובה מעין כמוה.

יסודית ומהווה הדרכה מעולה.אני עברתי תהליך כזה, רובו הצלחתי, ואכן מחלות עברו….״

לסיכום שוב תודה על כי הענקת

לנו מפתח להתמודד עם משברי חיים, לחיות חיים מטביים ורבי משמעות.

ונסכם בדברי ויקטור פרנקלין

" מי שיש לו איזה למה שלמענו הוא חי יכול לשאת כמעט כל איך...".

פגשתי את חיים לראשונה כשבא להרצות בהתנדבות בפני קבוצת אנשים שהחלימו מניתוח לב, במלונית החלמה בבית חולים. הוא שיתף מניסיונו ותובנותיו כמי שחווה אירוע לבבי וניצל אותו כמנוף לשיפור איכות חייו (well being).

כשהציע לקיים הרצאה (שוב, בהתנדבות) לעמיתי במקום עבודתי נענינו בשמחה, וחיים העביר הרצאה מרתקת ומחכימה כיצד ניתן לצמוח מתוך משבר, לברר היטב מה חשוב לנו בחיים ולפעול בשיטתיות לשיפור איכות חיינו בכל היבט. המשתתפים בהרצאה מצאו בה ערך רב ואמרו שבעצם אין צורך להמתין לרגע משברי כדי לחשב מסלול מחדש בחיים ולחיות את המשכם באופן בריא, מעשיר ומספק.

כל מי שיאמץ את הכללים שחיים מציע ימצא שנתן לעצמו ולסביבתו מתנה ענקית.

 

תודה ויישר כח!

 

bottom of page